7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem różnych spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki.Beztroskiemu Filipowi (Paweł Domagała) nie wiedzie się zawodowo, ale nie przejmuje się tym co będzie jutro. Gdy traci kolejną pracę, Zosia (Aleksandra Hamkało), z którą spotyka się od trzech miesięcy, oznajmi mu, że jest w ciąży. Dopiero wtedy przekona się czym jest podejmowanie ważnych decyzji. Z kolei jego przyjacielowi Tomaszowi (Mikołaj Roznerski) wszystko się udaje, jest cenionym pracownikiem agencji reklamowej i planuje ślub z piękną narzeczoną Basią (Alicja Bachleda-Curuś). Coraz częściej zastanawia się jednak, czy chce spędzić przyszłość u jej boku. Gdy pozna seksowną blondynkę Monikę (Joanna Opozda) będzie musiał się zdecydować na kim mu najbardziej zależy. Czy dokona dobrego wyboru?

Producent muzyczny i plaayboy Kordian (Maciej Zakościelny) pozornie ma wszystko czego pragnie każdy facet - jeździ sportowym samochodem, mieszka w apartamencie, ubielbiają go kobiety. Ale czy jest szczęśliwy? Do myślenia da mu spotkanie z Rickym (Zbigniew Zamachowski), gwiazdą polskiej muzyki rozrywkowej. Ten ekscentryczny artysta - mimo, że cieszy się ogromną popularnością - jest samotny. Najbardziej pragnie mieć prawdziwego przyjaciela i do tej roli upatrzył sobie Kordiana. Tylko czy będzie to odwzajemniona przyjaźń?

Stefan (Leszek Lichota), weteran wojny w Afganistanie, po powrocie do kraju nie radzi sobie z emocjami. Żona Julia (Dominika Kluźniak) coraz trudniej znosi jego wybuchy agresji, zwłaszcza, że chce mieć u boku wrażliwego i spokojnego mężczyznę, który będzie wzorem do naśladowania dla jej kilkuletniego syna Olka (Feliks Matecki). Takim człowiekiem jest Jarosław (Piotr Głowacki), inspektor Sanepidu, usilnie poszukujący w życiu miłości. Sprawia wrażenie nieporadnego i wstydliwego, ale to odpowiedzialny i wrażliwy facet. Tylko czy jakaś kobieta to w końcu dostrzeże?

7 rzeczy, których nie wiecie o facetach | Obsada

źródło: materiały prasowe MTL Maxfilm